Juhatuse liikmed

Juhatus


Jaanus Rahula

E-mail  jaanus@joemaa.ee
Asukoht Vändra vald
Kaja Lind. Aseesimees
E-mail kaja@joemaa.ee
Asukoht Kõpu vald
Hansberg-Avo_web
Avo Hansberg
E-mail avo@joemaa.ee
Asukoht Paikuse vald
Signe Rõngas

E-mail  signe@joemaa.ee
Asukoht Are vald
Lembit
Lembit Kruuse
E-mail lembit@joemaa.ee
Asukoht Suure-Jaani vald
Silver Kurg
E-mail silver@joemaa.ee
Asukoht Vändra alev
Katrin Kuum
E-mail katrin@joemaa.ee
Asukoht Järvakandi vald
Argo Mättas

E-mail  argo@joemaa.ee
Asukoht Tori vald
K.A. Viik
Kadri-Aija Viik
E-mail kadriaija@joemaa.ee
Asukoht Surju vald
Screen Shot 2016-02-19 at 08.29.34
Kalev Kaljuste. Esimees
E-mail kaljuste@joemaa.ee
Asukoht Tootsi vald
Aino dok foto
Aino Viinapuu
E-mail aino@joemaa.ee
 
Alvar Roosimaa

E-mail alvar@joemaa.ee
Asukoht Halinga vald
Kardo Kase

E-mail kardo@joemaa.ee
Asukoht Sindi linn

 

© 2016 Rohelise Jõemaa Koostöökogu. Copyright @ ServiceIT