Juhatuse liikmed

Juhatuse liikmed alates 29.06.2020:

1.Kalev Kaljuste EV (alates 29.09.2011) juhatuse esimees

2.Kadri-Aija Viik MTÜ (alates  29.06.2014) juhatuse aseesimees

3.Kaja Lind MTÜ (alates 29.06.2012)

4.Avo Hansberg EV (alates 16.03.2006)

5.Signe Rõngas MTÜ  (alates 29.06.2017)

6.Katrin Kuum  KOV (alates  29.10.2015)

7.Aino Viinapuu  KOV (alates  29.10.2015)

8. Janno Lang EV (alates 29.06.2020)

9. Jane Mets KOV (alates 29.06.2020)

10. Karmo Haas  EV (alates 29.06.2020)

11. Marianne Kuusk MTÜ (alates 29.06.2020)

12. Lauri Luur KOV (alates 29.06.2020)

© 2016 Rohelise Jõemaa Koostöökogu. Copyright @ ServiceIT