Juhatuse liikmed

Juhatus


Jaanus Rahula (alates 29.06.2017)

jaanus@joemaa.ee

Põhja-Pärnumaa vald 84114

Kaja Lind (alates 29.06.2012)

Aseesimees

kaja@joemaa.ee

Ettevõtja 01501

Hansberg-Avo_web Avo Hansberg  (alates 16.03.2006)

avo@joemaa.ee

MTÜ 94992

Signe Rõngas  (alates 29.06.2017)

signe@joemaa.ee

Tori vald 84114

Lembit Lembit Kruuse  (alates 16.03.2006)

lembit@joemaa.ee

MTÜ 94992

Katrin Kuum  (alates  29.10.2015)

katrin@joemaa.ee

Kehtna vald 84114

Argo Mättas  (alates  29.06.2017)

argo@joemaa.ee

Ettevõtja 16241

K.A. Viik Kadri-Aija Viik  (alates  29.06.2014)

kadriaija@joemaa.ee

Saarde vald 84114

Screen Shot 2016-02-19 at 08.29.34 Kalev Kaljuste (alates 29.09.2011)

Esimees

kaljuste@joemaa.ee

Pärnu linn 84114

Aino dok foto Aino Viinapuu  (alates  29.10.2015)

aino@joemaa.ee

MTÜ 94992

Kardo Kase  (alates  25.05.2017)

kardo@joemaa.ee

Ettevõtja 01501

© 2016 Rohelise Jõemaa Koostöökogu. Copyright @ ServiceIT