ETTEVÕTJATE INSPIRATSIOONIPÄEVAD

kodulehele

6.-7. oktoobril toimusid Jõeroosi puhkebaasis Rohelisel Jõemaal ettevõtjate inspiratsioonipäevad. Inspireeriva ettekandega esines telesaadete juht Urmas Vaino. Buss viis osalejad külla kohalikele tublidele ettevõtjatele: Tori Jõesuu siidritallu ja Matogard OÜsse. Tori Jõesuu ökosiider valiti 2016. aasta parimaks mahetooteks. Külalistel oli võimalus siidrit proovida ja jalutada pererahva juhtimisel nende muljetavaldavas õuna- ja viinapuuistanduses. Matogardis said osalejad näha mullatootmist ning uusi huvitavaid teadmisi komposti ja mulla alal. Järgmisel päeval said kõik maastikul mütata ja oma strateegiaoskused proovile panna. Seiklusfirma 360 kraadi juhtimisel viidi läbi haarav maastikumäng Loquiz.

 

KUTSE INSPIRATSIOONIPÄEVADELE

Projekti “Kestlik ettevõtlus maal” raames toimuvad 6.-7. oktoobril ETTEVÕTJATE INSPIRATSIOONIPÄEVAD  Tori vallas Soomaal

Trehvamispaik: Jõeroosi Puhkebaas (Jõeroosi, Tohera küla, Tori vald, Pärnu maakond, http://www.joeroosi.ee/?lk=kontakt-ja-teejuht)

Osalejad: kuni 36 inimest, kolmest projektis osalevast Eesti Leader tegevusgrupist

(Arenduskoda, Ida-Harju Koostöökoda ja Rohelise Jõemaa Koostöökogu)

Programm

6. oktoober, neljapäev

11.30 – 12.00 Saame kokku Jõeroosi Puhkebaasis, sätime suisa öömajale

12.00 Kui kõht täis, siis meel hea – hakatuseks sööme!

12.30 – 15.00 Midagi eriti inspireerivat: Pimepunkt ja teised vaimsed lõksud – nii meedias kui igapäevases elus. Isikliku kogemuse ainetel URMAS VAINO (tuntud ka kui Ajujahi ja teiste inspireerivate telesaadete juht)

15.00 – Kohvi- ja muljetamispaus

15.30 Lähme külla kohalikele tublidele ettevõtjatele – neil on, mida näidata ja meil on, mida vaadata. Kui eriti hästi läheb, saab lausa käega katsuda ja keeltki kasta.

Matogard OÜ www.matogard.ee – istutusmuldade tootja ja turustaja.  2011 aastal “Märka Leaderit” konkursil valiti ettevõte  parimaks maaettevõtlusprojektiks.

Tori Jõesuu Siidri- ja Veinitalu www.siidritalu.ee – nende poolt toodetud „Ökosiider Vintage 2015“ Brut valiti 2016. aasta parimaks mahetooteks.

19.00 – Õhtusöök (seekord ilma tsirkuseta)

Võtame vabalt – meie käsutuses on suur saun vaatega jõele ja suurepärane seltskond – nautigem siis seda!

7. oktoober, reede

8.30 – 9.45 Hommikusöök

10.00 – 13.00 Loquiz ehk haarav meeskonnamäng maastikul seiklusfirmalt 360 kraadi.  Varustus on oluline – valige sobiv riietus ja mugavad jalavarjud looduses liikumiseks!

13.00 Nüüd on aeg end maitsva lõunaga kosutada.

Orienteeruvalt kl 14.00 lehvitame Teile ja jääme järgmisi toredaid trehvamisi ootama!