Projekti “Kestlik ettevõtlus maal” avaüritus

pilt-kodulehele

Projekti avasündmus toimus 25.-27. augustil 2016 Kose vallas Oxforelli puhkekeskuses. Tervitusettekandega esines Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja. Projekti partnerid andsid ülevaate oma piirkondade maaettevõtlusest, projektis osalemise eesmärkidest ja koostöösoovidest. Avasündmusel osalevad ettevõtted esitlesid oma tooteid-teenuseid. Viidi läbi eri piirkondade ettevõtjate “kiirkohtingud”, et leida potentsiaalseid koostööhuvilisi. Ürituse teisel päeval jaguneti gruppidesse ja külastati Ida-Harju ning Arenduskoja piirkondade ettevõtteid. Turundus- ja juhtimisekspert Kaido Väljaotsa juhtimisel viidi läbi seminar-töötuba teemal “Millised on väikeettevõtte turunduse võimalused, kuidas ja mida teha.” Oma programmi esitles Toidutee http://www.toidutee.ee/ .

 

Avasündmuse fotosid näeb siin:

https://photos.google.com/share/AF1QipN-Cs4T7mgxTyX6-prtlTMQzpdCx4vnZlN-U7CQIfhah2jGxRuMcysuhBjLTlvrRA?key=eEdKSUVodi1GdjF0UEdYTVJQOGhMTGFBWEVBaVFB

Projekti avasündmuse ettekanded on leitavad siit

 

KUTSE AVAÜRITUSELE!

Kutsume oma piirkonna ettevõtjaid ja ühendusi osalema rahvusvahelise koostööprojekti “Kestlik ettevõtlus maal” avaüritusel, mis toimub 25-27.08.2016 Oxforelli puhkekompleksis Harjumaal http://oxforell.ee/. 

Avaürituse päevakava, (inglise keeles)

Projekti “Kestlik ettevõtlus maal” tegevuskava on heaks kiidetud 15.04.2016 toimunud üldkoosolekul.

Projekti üheks tegevuseks on ettevõtjate vahetus, eesmärgiga vahetada kogemusi ning õppida teistelt. Avaüritusele ootame kindlasti neid ettevõtjaid, kes on huvitatud vahetusprogrammis osalemisest, kuna seal on hea võimalus kohtuda ja sõlmida kokkulepped oma vahetuspartneriga.

Ettevõtjate vahetusse registreerimiseks täida see vorm ning registreeri ennast avaüritusele 15.juuniks 2016 e-postil annika@joemaa.ee.