Kaks kohviringi ümber Soomaa – 10.09.2016

Lugupeetud ettevõtja, seltsi eestvedaja,

kaks kohviringi
Olete oodatud osalema Rohelise Jõemaa Koostöökogu piirkonnas tegutsevate ettevõtjate ja seltside üritusel „Kaks kohviringi ümber Soomaa“, mis toimub juba neljandat korda. Kohviringitada saab ühepäeva kohvikutes 10. septembril 2016.a. ajavahemikul 12.00 -16.00.
Ürituse eesmärgiks on Rohelise Jõemaa ja Soomaa piirkonnas tegutsevate ettevõtjate ja seltside tegemiste tutvustamine külastajatele ning omavahelise koostöö aktiivsemaks muutmine, et pakkuda külalistele mõnusat ajaveetmist heas seltskonnas.
Iga osaleja avab 10. septembril ühepäevakohviku kella 12.00 – 16.00, kus pakub külastajatele kohvi/teed/ või muud kuuma jooki, lisaks suupisteid või muud söögipoolist omal valikul (kohalikku toodet). Osalejal on võimalus tutvustada külastajatele nii ettevõtte või seltsi tegemisi kui ka piirkonda. Rohelise Jõemaa Koostöökogu korraldab ürituse tutvustamise läbi elektroonilise reklaami, kodulehe, flaierite ja sotsiaalmeedia kanalite.

Kes võiksid osaleda? Kui Sul on koht, kus külastajad saavad kohvi nautida ja juttu ajada, sa soovid tutvustada oma ettevõtte või seltsi tegemisi ning panustada piirkonna arendamisse, siis anna märku oma osalemisest.

Registreerimise tähtaeg on 14.august 2016. Osalejate nimekiri ja muu kohviringide kohta käiv info on nähtav aadressil: www.joemaa.ee ja Rohelise Jõemaa FB lehel  Teavitus ja reklaam käib läbi elektrooniliste kanalite (kodulehed, e-postid, FB).

Peale üritusele registreerimist valmistub osaleja külaliste vastuvõtuks. NB! Osalejal endal tuleb Veterinaar-ja Toiduametit teavitada.

Lisainfo aadressil leader@joemaa.ee , telefon 53064810 Annika Parm
Ootame Sind osalema Soomaa kohviringis!

Lugupidamisega
Rohelise Jõemaa Koostöökogu meeskond.