Ettevõtjate inspiratsioonipäevad

20.-21. MÄRTSIL 2017 Arenduskoja piirkonnas

Saame kokku Arma ratsatalus, Rutja külas, Vihula vallas, Lääne-Virumaal, vt. täpsemalt http://www.armaratsatalu.ee/kontaktid-ja-asukoht

Osalema ootame ettevõtjaid, ühinguid  kolmest projektis osalevast Eesti Leader tegevusgrupist (Arenduskoda, Ida-Harju Koostöökoda ja Rohelise Jõemaa Koostöökogu)

Programm

20. märts, esmaspäev

12.00 Saame kokku Arma ratsatalus, meid võtab vastu perenaine Mare Kalme, kes tutvustab talu tegemisi. Arma ratsatalus, nii nagu nimigi ütleb tegeldakse hobusekasvatusega, ühtlasi pakutakse ka ratsateraapiat.

14.00 lõuna talus.

Edasi liigume kell Käsmu, hotelli Rannamännid. http://rannamannid.ee/est/index.php?id=3 Majutume.

16.00 inspiratsioonituur  (jalgsimatk koos giidiga) Käsmus –saame teada sealsetest inimestest, ettevõtjatest ja ajaloost.

18.00 – 21.00  Tagasi Rannamänni hotellis . Õhtusöök ja arutelu koos Ott Pärnaga

Õhtusöök ja arutelu Ott Pärnaga tulevikutrenide ning ärivõimaluste teemal Eestis ja laias maailmas”

Ott Pärna on ettevõtja, majandusekspert ja spordiaktivist. Ott juhib tulevikuseire ja arendusettevõtet ESTCORP (www.estcorp.eu), veab Kuku raadio majandussaadet BUUM ning ehitab rahvusvahelist spordivabatahtlike liikumist SCULT (www.scult.com). Ott on olnud mitmete ühiskondlike algatuste eestvedaja, Eesti Arengufondi ja riskikapitalifirma SmartCap juht ning osalenud MTÜ FinanceEstonia, Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni ning Tallinna Teaduspargi TEHNOPOL käimalükkamisel. Ott on Tartu Ülikooli majandusdoktor. Ta on elanud ja õppinud Taanis, Suurbritannias, Soomes ja Singapuris. Ott Pärna mõtteid saab lugeda www.ottparna.com ja www.riigireform.ee.

21.00 vaba vestlus

21.märts, teisipäev

8.00 – 8.45  Hommikusöök

8.45 Sõit Hõbeda külla, Hõbeallika tallu.

9.30-10.30  Hõbeallika talu tegemisi tutvustab perenaine Kersti Luzkov , talus kasvatatakse kitsi, valmistatakse kitsejuustu.

11.00 – 12.30  Tristvere maja kohvik Kadrinas, kuuleme kohviku tegemistest ja sööme lõunat. Vaata lisa. http://www.tristvere.ee/

Kokkuvõte projekti tegemistest ja  inspiratsioonipäevadest .

Registreerimine hiljemalt 15. märts lingil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-8WF3A9QFqQvh49Oxvp0XEvdWd8g8bA6tBLjG24EE_BbqYA/formResponse       

Ootame, et osalejad varuks endale need kaks päeva ja osaleks kogu programmis. Oma erisoovidest palume registreerimisel kindlasti märku anda.

Lisainfo Eha Paas, Arenduskoja projektijuht

5170214, eha@arenduskoda.ee