Kaks kohviringi ümber Soomaa 04.04.2020 osalejad


Registreerimisvorm

Põhja – Pärnumaa vald

Vändra Pitsa (OÜ Nugise Kaubandus) – Turu 6a, Vändra. Kontakt: Maive Nugis, tel: 5232648, maive.nugis@gmail.com. Toitlustus

C.R. Jakobsoni Talumuuseum Kurgjal (SA Eesti Maaelumuuseumid). Kontakt: Inge Sipelga, tel: 5205023, kurgja@maaelumuuseumid.ee. Töötoad, kohvik, kus pakutakse Eesti toitu, külastada saab veskihoones avatud ekspositsiooni.

Pärnu – Jaagupi Tuletõrjeselts – Kooli 4, Pärnu – Jaagupi. Kontakt: Mikk Mölder, tel: 56911062, pjts.vpk@gmail.com. Pärnu – Jaagupi Tuletõrjeseltsi/Pärnu – Jaagupi Kultuuri- ja Spordipargi kohvik.

Tori vald

Tori Siidritalu – Jõesuu küla. Kontakt: Karmo Haas, tel: 56691744, siidritalu@gmail.com. Siidritootmise tutvustamine, avatud siidrisalong, kus saab kehakinnitust ja soovi koral talu toodangut kaasa osta. 

Viira Arendusselts/Jõesuu Külamaja – Orava tee 6, Jõesuu. Kontakt: Tiia Saar,  tel: 5102419, joesuukylamaja@gmail.com. Erinevad lauamängud lastele ja täiskasvanutele (piljard, koroona, kabe, male).

Tori Hobusekasvandus (SA Eesti Maaelumuuseumid) – Tori alevik. Kontakt: Ingrid Soomets, ingrid.soomets@maaelumuusemid; merli.sild@maaelumuuseumid.ee. Hobusõit, ratsutamine, ringkäik kasvanduses, kohvi-tee. 

Kunstiköök – Sanksu tee 4, Taali küla. Kontakt: Ange Etti, tel: 55664518, etti@hot.ee. Dekupaaž ja villainglid. 

Mesila talu – Muti küla. Kontakt: Ülle Talimaa, tel: 5268643, ylle.talimaa@mail.ee. Mesindussaaduste tutvustus, võimalik maitsta erineva maitsega (lisanditega) mett, oodatud on kõik mesindusega ja mesilastega seotud küsimused.

Alpakafarm OÜ – Laane talu, Niidu küla. Kontakt: Kaja Varmison, tel: 5531531, kaja@alpakafarm.ee. Alpakad ja muud loomad. 

Pärnu linn (Paikuse osavald)

Paikuse Avatud Noortekeskus – Paide mnt 19, Paikuse. Kontakt: Marika Valter, tel: 56657537, marika.valter@paikuse.ee. Noortekohvik

Saarde vald

Kõveri Puhkekeskus – Seljaku, Kõveri küla. Kontakt: Malle Ellam, tel: 56892858, info@koveri.ee. Vibulaskmine. 

Lähkma-Saunametsa Külaselts – Lähkma küla: Kontakt: Kadri-Aija Viik, tel: 5167650, kadri_aija@hotmail.com. Pillijämm.

Kehtna vald

Cinema Cafe & Catering (Tulihein OÜ) – Tallinna mnt 21, Järvakandi. Kontakt: Mait Järvik, tel: 5209459, mait@tulihein.ee. Toitlustamine.

Põhja-Sakala vald

Suure-Kõpu mõis – Kõpu. Kontakt: Kadri Linder, tel: 5127678, kadrilinder@gmail.com. Avatud kohvik, huvilised saavad ringi uudistada mõisa restaureeritud ruumides. Kell 12.00, 14.00 ja 16.00 toidutöötuba (osalustasu 3.- €).

Kohvik Arturi Juures – Järve 3, Suure-Jaani. Kontakt: Reiko Sülla, tel: 53413595, arturijuures@arturijuures.ee. Toitlustamine.