Kaks kohviringi ümber Soomaa 2016 KUTSE osalema

Lugupeetud ettevõtja, seltsi eestvedaja,

kaks kohviringi
Olete oodatud osalema Rohelise Jõemaa Koostöökogu piirkonnas tegutsevate ettevõtjate ja seltside üritusel „Kaks kohviringi ümber Soomaa“, mille raames avatakse ühepäeva kohvikud 26. märtsil 2016.a. ajavahemikul 12.00 -16.00.
Ürituse eesmärgiks on Rohelise Jõemaa ja Soomaa piirkonnas tegutsevate ettevõtjate ja seltside tegemiste tutvustamine külastajatele ning omavahelise koostöö aktiivsemaks muutmine, et pakkuda külalistele mõnusat ajaveetmist heas seltskonnas.
Iga osaleja avab 26. märtsil ühepäevakohviku kella 12.00 – 16.00, kus pakub külastajatele kohvi/teed/ või muud kuuma jooki, lisaks suupisteid või muud söögipoolist omal valikul (kohalikku toodet). Osalejal on võimalus tutvustada külastajatele nii ettevõtte või seltsi tegemisi kui ka piirkonda. Soovitame külastajaid üllatada tasuta tassi kohvi, kevadpühade urbadekimbuga vms. Üllatused on igaühe enda valikul ja ulatuses ning vastavalt võimalustele. Rohelise Jõemaa Koostöökogu korraldab ürituse tutvustamise läbi elektroonilise reklaami, kodulehe, flaierite ja sotsiaalmeedia kanalite.

Kes võiksid osaleda? Kui Sul on koht, kus külastajad saavad kohvi nautida ja juttu ajada, sa soovid tutvustada oma ettevõtte või seltsi tegemisi ning panustada piirkonna arendamisse, siis anna märku oma osalemisest.

Kuidas osaleda? Osalemiseks registreeri end Rohelise Jõemaa Koostöökogu aadressil leader@joemaa.ee .

Vajalikud andmed:

  • Ettevõtte nimi:
  • Kohviku asukoha aadress:
  • Kontakt (nimi, telefon ja e-post):

Lisategevus:
Registreerimise tähtaeg on 25.jaanuar.2016. Osalejate nimekiri ja muu kohviringide kohta käiv info on nähtav aadressil: www.joemaa.ee . Teavitus ja reklaam käib läbi elektrooniliste kanalite (kodulehed, e-postid, FB)
Peale üritusele registreerimist valmistub osaleja külaliste vastuvõtuks. NB! Rohelise Jõemaa Koostöökogu taotleb müügiloa ja edastab selle registreeritud osalejatele. Osalejal endal tuleb Veterinaar-ja Toiduametit teavitada.
Kasulikud lingid: http://www.vet.agri.ee/?op=body&id=726 (teavitus), http://www.maaturism.ee/index.php?id=hea-hygieenitava-juhend (hea hügieenitava juhend). Üritusest Üritusest on kujunemas iga-aastane traditsioon, kuhu oodatakse külalisi, kus nii vanad kui ka uued tegijad tutvustavad oma tegemisi, uuendavad kontakte. Ootame üritusest nii osalejate kui ka külastajate tagasisidet, mis aitaks kaasa kohvikupäeva edasiseks paremaks läbiviimiseks.

Lisainfo aadressil leader@joemaa.ee , telefon 53064810
Ootame Sind osalema Soomaa kohviringis!

Lugupidamisega
Rohelise Jõemaa Koostöökogu meeskond.